Difference between revisions of "User:Adam Drake"

From Xen
(Created page with "Czyszczenie wykładzin jest to czynność, któr powinna być wykonywana przez profesjonalistów. Samodzielne czyszczenie wykładzin nie usuwa zanieczyszczeń z ich powierzchni t…")
 
(spam cleanup)
 
Line 1: Line 1:
Czyszczenie wykładzin jest to czynność, któr powinna być wykonywana przez profesjonalistów. Samodzielne czyszczenie wykładzin nie usuwa zanieczyszczeń z ich powierzchni tylko wciera je głębiej w ich strukturę. Znajdujące się na powierzchni bakterie, grzyby, roztocza, resztki pokarmów, naskórka pozostają w dywanach. Wszystko to może negatywnie wpływać na zdrowie domowników a szczególnie dzieci.
 
Czynność prania dywanów powinna być złożona kilku etapów, wykonywana za pomocą profesjonalnych urządzeń i najlepszych preparatów czyszczących. Odkurzenie na sucho, wtarcie środków elektryczną szczotką i wreszcie użycie odkurzacz piorącego. Tak powinno wyglądać profesjonalne czyszczenie.
 
Firma [http://www.doczysta.eu Do Czysta] działa w Warszawie i okolicach. Oferuje czyszczenie dywanów, wykładzin i mebli tapicerowanych. Świadczy tylko usługi najwyższej jakości w przystępnych cenach. Dojazd do klienta jest darmowy płaci się tylko za m2 wypranej powierzchni. Więcej informacji na stronie http://www.doczysta.eu/pranie_dywanow.html
 

Latest revision as of 09:46, 24 March 2013